Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz części do swojego samochodu? Układ wydechowy nie pracuje tak, jak powinien? Jesteś właścicielem samochodu marki Alfa Romeo? W takim wypadku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz w niej tłumiki do Alfa Romeo 33 1.7 - sprawdzone rozwiązanie do wszystkich typów nadwozia tego modelu. Na co możesz liczyć, decydując się na wybór naszych tłumików? Przede wszystkim na różnorodność oferty - mamy dla Ciebie tłumiki środkowe, a także końcowe. Powstały ze stali nierdzewnej - materiału, który jest niezwykle trwały. Stal jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Tłumiki są dokładnym odwzorowaniem oryginałów, a co za tym idzie - ich montaż do danego modelu i wersji pojazdu okaże się prosty, szybki i bezbłędny! Co ważne, możesz liczyć na 24 miesiące gwarancji na każdą część z naszej oferty. Masz pytania odnośnie do elementów układu wydechowego? Może chciałbyś dowiedzieć się czegoś o wysyłce? W takim razie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!