Pamaku
Centrum układów wydechowych
Uszkodzenia spowodowane korozją to najczęstsza przyczyna problemów z układem wydechowym. Do tego dochodzą także uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście mowa o układach w samochodach, które mają już swoje lata. Takim niewątpliwie jest model 80 w wersji silnikowej 1.9 stworzony przez niemiecki koncern motoryzacyjny Audi. Jeżeli również w Twoim modelu występują problemy z układem wydechowym, co powiesz na nowe elementy? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tłumiki do Audi 80 1.9, które spełnią Twoje wszelkie oczekiwania. Podzespoły zapewnią bezproblemową eksploatację jeszcze przez długi czas. Stworzone z wysokiej jakości materiałów, bardzo trwałe, odporne na szkodliwe działanie wilgoci, czy skrajnych temperatur. Ponadto, są bardzo łatwe w montażu! Przekonaj się o tym sam! Masz pytania lub pewne wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!