Pamaku
Centrum układów wydechowych

Postaw na sprawdzone rozwiązania, które przetrwają lata eksploatacji! Wybierz tłumiki do Alfa Romeo 33 1.3 IE z naszej oferty i ciesz się ich niezawodnością! Proponujemy przetestowane, łatwe w montażu i bardzo solidne konstrukcje. Ostatnia z wymienionych cech - solidność - to zasługa niezastąpionej stali nierdzewnej. Możesz więc liczyć na odporność, wytrzymałość i wysoką trwałość elementów bez względu na warunki atmosferyczne i temperatury. Co ważne, mamy kilka propozycji, abyś nie musiał kupować całego układu! Możesz wybrać tłumik końcowy, jego część środkową lub rurę kolektorową. Tłumiki sprawdzą się w każdym typie nadwozia! Nie będziesz miał problemu z ich montażem - są dokładnie takie jak oryginały montowane w trakcie produkcji do modelu 33 1.3 IE. Na nasze części dajemy 24-miesięczną gwarancję, a jeśli ulegną awarii, skontaktuj się z nami! Odezwij się także, jeśli masz jakieś pytania odnośnie do naszych produktów czy ich wysyłki.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!