Pamaku
Centrum układów wydechowych
Zapraszamy do zakupu tłumików do Daewoo Lanos 1.5i w wielu wariantach najlepszych firm z całego świata w sklepie PAMAKU. W naszym asortymencie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy produkty firm takich jak Bosal, Klarius oraz POLMO, TP Cats i Euro Flo oraz wielu innych, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością przy niskiej cenie zakupu. Wszystkie elementy wchodzące w skład układu wydechowego dostępne w PAMAKU mają podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie, co jest zapewnieniem ich najwyższej możliwej trwałości przy zachowaniu korzystnej ceny. Z kolei filtry DPF oraz katalizatory i rury kolektorowe zostały wykonane z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX, którą wykorzystują wyłącznie najlepsze firmy motoryzacyjne. Zapraszamy do zakupu już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie zakupu, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania natury technicznej i nie tylko.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!