Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dostępny w sklepie Pamaku.pl, wydajny i odporny na zużycie filtr DPF Mazda 5, to wyjątkowy produkt. Nie tylko ze względu na niską, okazyjną cenę, ale również precyzję wykonania i zastosowanie wysoce trwałych, solidnych materiałów, m.in. nierdzewnej stali INOX. Takie połączenie zdarza się niezwykle rzadko, jednak my sprawiliśmy, że stało się możliwe. W ofercie Pamaku znajdziesz wyłącznie w 100% zgodne z oryginalnymi częściami, wysokiej klasy zamienniki. Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami i szczegółowymi parametrami dostępnych u nas podzespołów!

strona:

Nie chcesz przepłacać? Postaw na zamienniki

Filtr DPF Mazda 5 nienagannie wykonuje swoje zadanie, czyli oczyszcza wytwarzane przez silnik spaliny z cząstek stałych. Cząstki te są bardzo małe, przez co z łatwością przenikają do organizmów żywych. Dlatego funkcją filtra jest nie tylko zatrzymywanie cząstek stałych przed przedostaniem się do atmosfery, ale również efektywne usuwanie ich z silnika. Odbywa się to w wyniku wypalania wewnątrz filtra (dzięki temu będzie on działać zdecydowanie dłużej). Co więcej, w filtr DPF Mazda 5 został zbudowany wyłącznie z trwałych, odpornych na zużycie tworzyw – w tym z kwasoodpornej stali nierdzewnej marki Thyssen Krupp.

Z reguły filtry DPF są dość kosztowne. Jednocześnie ich posiadanie jest regulowane odgórnymi wymogami narzuconymi przez normę emisji spalin EURO. W wyniku wprowadzenia tych przepisów, niebezpieczne spaliny uległy aż 5-krotnej redukcji. Jednak jakość powietrza, którym oddychamy, stale się pogarsza. Z tego względu nie można ignorować elementu układu wydechowego pojazdów, którego zadaniem jest ograniczenie generowania szkodliwych substancji. Cząstki stałe mają destrukcyjny wpływ na nasze zdrowie. Przedostają się do układu oddechowego i krwiobiegu, przyczyniając się m.in. do rozwoju nowotworów. Dlatego roli filtrów DPF w silnikach Diesla (i nie tylko) nie powinno się ignorować.

Wymiana jest rozsądniejszym rozwiązaniem niż regeneracja

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy nie lepiej przeprowadzić regenerację filtra, zamiast wymieniać go na nowy. Jednak jest to rozwiązanie dobre tylko „na chwilę”, połowiczne, ponieważ część sprzętu nadal pozostaje częściowo zużyta. W związku z tym, tylko zakup nowego podzespołu przyniesie długotrwałe i zadowalające efekty.

Jeżeli obawiasz się wysokich kosztów wymiany, trafiłeś w dobre miejsce – w Pamaku filtry DPF są dostępne w wyjątkowo niskich cenach. Jednocześnie posiadają niezbędne certyfikaty i są wykonane z trwałych, sprawdzonych komponentów i materiałów. Odsetek reklamacji na filtry wynosi u nas zaledwie 0,3%. Dowodzi to, że oferujemy wyłącznie wydajne, dobrej jakości produkty.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!