Pamaku
Centrum układów wydechowych
Twój samochód zaczął ostatnimi czasy wydawać niepokojące dźwięki w czasie jazdy? W takim razie może oznaczać to powstanie problemu z funkcjonowaniem układu wydechowego. Jeśli okaże się, że ta diagnoza jest trafna i potrzebujesz prędko dokonać wymiany poszczególnych elementów, zachęcamy do skorzystania z oferty PAMAKU. Swoim Klientom oferujemy m.in. tłumiki do samochodu Fiat Ducato IV 2.2 Diesel Multijet oraz zamienniki katalizatorów. Wszystkie dostępne w naszej ofercie elementy wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw i są w pełni kompatybilne z układem wydechowym wspomnianego pojazdu. Dokonanie montażu i późniejsze ich prawidłowe działanie nie przysporzy zatem problemu. Tłumiki do samochodu Fiat Ducato IV 2.2 Diesel Multijet i inne artykuły, których dystrybucję prowadzimy, są w stanie działać w odpowiedni sposób od kilku do nawet kilkunastu lat, przyczyniając się nie tylko do sprawniejszego odprowadzania spalin z silnika i niwelowania hałasu towarzyszącego temu procesowi, ale również wyraźnej poprawy komfortu odczuwanego podczas jazdy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!