Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeśli uważnie przeglądasz naszą ofertę, to z pewnością zauważyłeś, że na pamaku.pl znajduje się szeroki wybór tłumików dedykowanych różnym wersjom popularnych modeli aut osobowych i nie tylko. Przykładem takiego pojazdu jest Audi A3, które produkowane jest już od prawie 25 lat, w związku z czym na ulicach można spotkać naprawdę sporo wersji tego modelu. W tym dziale przygotowaliśmy coś dla posiadaczy produkowanego w latach 2003-2012 Audi A3 8P. Tłumiki dostępne w tej kategorii są produkowane z myślą o układach wydechowych właśnie tej wersji popularnej osobówki.
strona:

Co oferujemy do Audi?


W naszej ofercie tłumików do Audi A3 8P (2003-2012) znajdziesz naprawdę szeroki wybór elementów, zaczynając od tłumików początkowych, przez środkowe i końcowe, różne typy rur, zestawy rura + tłumik, po kompletne układy. Warto zwrócić uwagę również na atrakcyjne ceny przygotowane przez nasz sklep. Elementy wykonane z odpowiednio dobranej stali, nierzadko posiadające homologację, a zawsze objęte okresem gwarancyjnym są dostępne w cenach, które wyróżniają nas spośród konkurencji. Serdecznie zapraszamy do współpracy i składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną oraz mailową.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!