Filtry cząstek stałych DPF Ford Focus C-Max / C-Max I (2003 - 2010)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Firma Pamaku zapewnia swoim klientom dostęp do wysokiej jakości zamienników w bardzo atrakcyjnych cenach. W odróżnieniu od konkurencji, nie oszczędzamy na stosowanych do produkcji materiałach. Wszystkie tworzywa i komponenty pozyskujemy od zaufanych marek, m.in. BOSAL, Thyssen Krupp, czy Carl Froh. Każdy element układu wydechowego, który znajdziesz w naszej ofercie, jest produkowany w oparciu o oryginalną dokumentację techniczną poszczególnych pojazdów. Wśród nich dostępny jest m.in. filtr DPF Ford C Max, wyróżniający się wysoką wydajnością działania i dużą żywotnością.

strona:

Oryginalna część jest zbyt droga? Postaw na dobry zamiennik

Filtry DPF w sklepie Pamaku.pl stanowią stuprocentowe odwzorowanie oryginalnych części. Nasza firma działa na rynku zamienników od ponad 30 lat, dzięki czemu z biegiem czasu wypracowaliśmy precyzyjne i niezawodne metody wytwarzania elementów układu wydechowego. Filtr DPF Ford C Max jest przykładem produktu, który zapewnia długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie. Jako podzespół wyprodukowany ze stali INOX marki Thyssen Krupp, jest odporny nie tylko na korozję, ale również na destrukcyjne działanie kwasów.

Filtr DPF Ford C Max składa się z zagęszczonych, zamykanych naprzemiennie kanałów, stalowej puszki, oraz ceramicznego korpusu filtra. Jego wnętrze jest w 100% zgodne z oryginalnym podzespołem przeznaczonym do samochodów tej marki. Wytworzono go w oparciu o system ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Nasze części spełniają wymagania ISO oraz normy spalin EURO, a także są stale aktualizowane pod kątem certyfikacji. Omawiamy model filtra posiada certyfikat RW TUV i przewyższa inne zamienniki tego typu, dostępne w podobnych, niskich cenach.

Wysoka jakość i niski koszt zakupu. Tylko na Pamaku.pl

Zamienniki Pamaku wyróżnia przede wszystkim dobra cena i zadowalające parametry techniczne. Wielu kierowców wybiera właśnie naszą ofertę ze względu na wyjątkowe połączenie tych dwóch, istotnych kwestii: niskich kosztów i wysokiej jakości. Ponadto cały asortyment na Pamaku.pl jest dostępny od ręki. Posiadamy swoje własne magazyny, mamy również dostęp do centralnych magazynów największych producentów materiałów i komponentów, w tym marki BOSAL.

Wiemy, jak istotną kwestią jest wygodna, szybka metoda dostawy oraz fachowe doradztwo. Dlatego wysyłkę zamówień realizujemy w 24 do maksymalnie 48 godzin. Poza tym nasi klienci mogą skorzystać z fachowych porad i sprawdzonych informacji udzielanych przez doświadczonych ekspertów Pamaku – wystarczy, że skorzystają z naszej infolinii. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i warunkami dostawy!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!