Pamaku
Centrum układów wydechowych
W naszym sklepie znajdziesz aż 100 000 artykułów najlepszych firm z całego świata, a wśród nich także rury kolektorowe oraz kompletne układy wydechowe do Daihatsu Move 0.8 marek takich jak Fenno, Asso oraz Walker, a BOSAL, największego producenta układów wydechowych w kraju. Wszystkie produkty są w pełni oryginalne, a ich precyzja wykonania oraz zastosowanie najlepszych materiałów gwarantują wysoką odporność na użytkowanie. Ponadto objęcie ich minimum 24-miesięczną gwarancją sprawia, że ich zakup jest zawsze uzasadniony ekonomicznie. Na rynku układów chłodzenia znajdujemy się już od wielu lat i staramy się udowadniać wszystkim klientom, że wysoka jakość nie musi iść w parze z bardzo wysoką ceną. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy do Twojej telefonicznej i mailowej dyspozycji, chętnie odpowiemy na techniczne pytania i ułatwimy wybór prawidłowego elementu. Przejrzyj także inne produkty do Daihatsu Move 0.8!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!