Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jedna z mocniejszych wersji silnikowych w modelu Audi 80, czyli 1.8 litra. Moc i pojemność silnika nie oznacza jednak, że samochód automatycznie będzie trwalszy. Wiedzą o tym doskonale właściciele tego modelu. Po tylu latach głównym problemem części podwozia, czy karoserii jest korozja. Sprawa wygląda tak między innymi w przypadku elementów układu wydechowego. Możesz to jednak zmienić, wybierając w stu procentach nowe, kompatybilne tłumiki do Audi 80 1.8. Wysoka jakość wykonania idzie tutaj w parze z trwałością. Części są odporne na uszkodzenia mechaniczne, długi kontakt z wilgocią, czy skrajne temperatury. Wszystko to wpływa na możliwość ich eksploatacji przez długi czas. Co dokładnie otrzymasz w tej kategorii? Czekają na Ciebie między innymi tłumiki końcowe, początkowe i środkowe. Dopasowane oczywiście do wersji sedan. Rok nie ma tutaj z kolei znaczenia.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!