Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wśród wielu produktów oferowanych w naszym sklepie PAMAKU warto wymienić elementy układu wydechowego dedykowane do Daihatsu Cuore 1.0 12V. Stawiamy od samego początku naszego istnienia wyłącznie na najlepsze firmy działające w branży układów wydechowych, wśród których warto wymienić markę TP Cats, Klarius, Fenno, Asso, Walker oraz BM Catalyst, a także firmy BOSAL, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Do Daihatsu Cuore 1.0 12V oferujemy między innymi rury końcowe i kolektorowa, tłumiki oraz kompletne układy, a wszystko w korzystnych cenach zakupu. Wszystkie są doskonale wykonane i zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania w szczególnie ciężkich warunkach, dlatego zachęcamy do ich zakupu już dziś. W bieżącej sprzedaży oferujemy aż 100 000 produktów, które zostały przez nas osobiście wyselekcjonowane, dzięki czemu ich zakup jest zawsze korzystny i z pewnością spełni wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Zamów już dziś, a w razie pytań zadzwoń do nas lub napisz, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania natury technicznej i nie tylko.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!