Pamaku
Centrum układów wydechowych

Samochód włoskiego koncernu motoryzacyjnego - Alfa Romeo 147 to popularny wybór wśród klientów szukających aut z drugiej ręki. Niestety, starsze modele mają problem z korozją. Nie inaczej jest w przypadku układów wydechowych. Czasem może okazać się, że konieczna jest ich wymiana. Wówczas najlepiej wybrać sprawdzone elementy - na takie możesz liczyć w naszym sklepie! Proponowane tłumiki do Alfa Romeo 147 zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Wykazują więc wysoką odporność na uszkodzenia czy szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Po montażu, który nie powinien sprawić większych kłopotów, będą służyć długo i bezproblemowo. Nasza oferta obejmuje wszystkie elementy układów wydechowych kompatybilne z modelem 147. Mowa tutaj o tłumiku końcowym, środkowym i początkowym, ale także rurach kolektorowych. W zależności od potrzeb możesz wybrać jedną z dostępnych części lub cały komplet. Na nasze produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!