Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU oferujemy między innymi elementy układu wydechowego do Daewoo Tacuma 1.6i, a wśród nich tłumik środkowy, końcowy oraz pełne komplety wykonane przez najlepszych producentów z całego świata. Jesteśmy dystrybutorem firm Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst oraz TP Cats i Euro Flo, a także największego producenta elementów układów wydechowych, marki BOSAL. Wszystkie elementy i podzespoły do Daewoo Tacoma 1.6i są w pełni nowe i objęte minimum 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i mają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty, a wśród nich ISO i TUV. Zastosowanie do produkcji niektórych elementów podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanego dwustronnie oraz nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na zużycie. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości na temat całego asortymentu, na który składa się aż 100 000 artykułów w bieżącej sprzedaży.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!