Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi Q5 to auto typu SUV, które cieszy się sporą popularnością - także na polskich drogach. Jak każda seria tego niemieckiego producenta, Q5 doczekało się kilku wersji. Jeśli posiadasz Audi Q5 pierwszej generacji i musisz wymienić w nim tłumik, to świetnie się składa, ponieważ w tym dziale czekają na Ciebie tłumiki do Audi - Q5 - I (2008-2017). Wszystkie elementy dostępne w ramach tej kategorii zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby idealnie komponować się z układem wydechowym w omawianej wersji pojazdu. Tłumiki z naszego sklepu cechuje wysoka jakość wykonania, która przekłada się na wiele lat niezawodnej pracy. Z tego powodu możemy sobie pozwolić na objęcie naszych produktów 2-letnią gwarancją. Sklep PAMAKU zapewnia też ekspresową realizację zamówienia i wysyłkę poza granice naszego kraju. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień, a razie pytań czy niejasności - do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!