Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik to jedna z najważniejszych części całego układu wydechowego. Narażony jest na działanie skrajnych temperatur, wilgoć i różne warunki atmosferyczne. Niestety, jak wiele elementów samochodu, również ten element ulega awariom, a także zużyciu po wielu latach eksploatacji. Na szczęście jest możliwa jego wymiana. Warto wtedy postawić na sprawdzone rozwiązania, jakie dostępne są w naszej ofercie. To między innymi tłumiki Alfa Romeo 145 1.8 IE 16V przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach. Stworzone z materiałów odpornych zarówno na korozję, jak i szkodliwe działanie skrajnych temperatur, a w szczególności ich ciągłe zmiany. Proponowane przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zakupu tłumików z naszej oferty. Możesz liczyć na rozsądne ceny w stosunku do wysokiej jakość wykonania. W przypadku pytań, czy wątpliwości dotyczących danej części i jej kompatybilności z daną wersją auta chętnie udzielimy odpowiedzi. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!