Pamaku
Centrum układów wydechowych

Popularna wersja modelu GT, czyli 1.8, to stosunkowo młode auto. Kilkanaście lat to nie czas na korozję w układzie wydechowym. Niestety, takie przypadki się zdarzają. Samochody, ich blacha i stal nie są przystosowane do eksploatacji w tak zmiennych warunkach, jakie panują w naszym kraju. Jeśli w Twoim modelu doszło do uszkodzenia układu wydechowego, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dostępne w niej tłumiki do Alfa Romeo GT 1.8 to rozsądny wybór w korzystnej cenie. Przede wszystkim zostały wykonane z odpowiednio dobranej stali nierdzewnej, której niestraszna korozja nawet po latach użytkowania. Na co możesz liczyć? Na przykład na tłumiki końcowe lub środkowe, abyś nie musiał decydować się na zakup całego układu. Co ważne, elementy mają takie same wymiary jak oryginały - ich montaż nie będzie problemem. Na każdą część dajemy 24 miesiące gwarancji - jeżeli w tym czasie dojdzie do awarii, na pewno pomożemy! Zadzwoń lub napisz, jeśli masz pytania.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!