Pamaku
Centrum układów wydechowych
Odczuwalny w czasie jazdy komfort nie jest już równie wysoki, co jeszcze nie tak dawno? Wiąże się to ze spadkiem wydajności silnika i problemami z pozbywaniem się w czasie jego pracy spalin. Częstym powodem takiego stanu rzeczy jest nadmierne zużycie tworzących układ wydechowy pojazdu elementów. W ofercie PAMAKU znajdziesz jednak wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo, szybko i za nieduże pieniądze zapewnić sobie ponownie odpowiednie warunki do jazdy. Swoim Klientom oferujemy m.in. tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.4i, a także inne elementy, które łączy wysoka jakość wykonania i zdolność do prawidłowego działania przez długi czas. Wszystkie proponowane w tym miejscu komponenty są fabrycznie nowymi, nieużywanymi w przeszłości w innych autach, a przy zakupie każdego z nich Klienci otrzymują dwuletnią gwarancję. Dlatego polecamy wszystkim tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.4i oraz pozostałe części układu wydechowego, kompatybilne z tym popularnym w naszym kraju autem.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!