Pamaku
Centrum układów wydechowych
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów oraz elementów układu wydechowego do Daihatsu Terios 1.3. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są w pełni nowe, mają sprawdzone pochodzenie i są dedykowane do wieloletniego użytkowania w szczególnie trudnych warunkach. Oferujemy ponad 100 000 artykułów firm takich jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst oraz TP Cats i Euro Flo, które podczas produkcji akcesoriów i elementów do Daihatsu Terios 1.3 dbają o dosłownie każdy szczegół. Wszystkie podzespoły zostały objęte certyfikatami ISO i TUV i mają korzystną cenę w stosunku do ich wysokiej jakości wykonania. Nierdzewna stal kwasoodporna oraz stal ThyssenKrupp AG galwanizowana dwustronnie to tylko dwie z wielu istotnych cech wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu firm na Polskę i staramy się, aby nasza oferta składała się wyłącznie z produktów godnych polecenia i zakupu. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!