Pamaku
Centrum układów wydechowych

Bardzo popularny model wśród polskich właścicieli włoskiej Alfa Romeo to 159 2.0 JTDM. Niestety, jak każdego starszego auta, również tego nie omijają problemy, na przykład z układem wydechowym. Nie martw się jednak, mamy dla Ciebie rozwiązanie! To tłumiki do Alfa Romeo 159 2.0 JTDM stworzone specjalnie pod tę wersję pojazdu. Możesz liczyć na idealne odwzorowanie oryginału, a co za tym idzie - na prosty montaż. W ofercie nie zabrakło rury z tłumikiem końcowym, rury środkowej, a także tłumika końcowego czy rury kolektorowej. Wszystko po to, abyś nie musiał kupować i wymieniać całego układu, a jedynie jego część. Tłumiki wykonano ze stali nierdzewnej - o korozję nie musisz się martwić przez wiele lat eksploatacji! Jeżeli w okresie do dwóch lat po zakupie część okaże się nie spełniać dobrze swojego zadania - skontaktuj się z nami. Na elementy otrzymujesz bowiem 24 miesiące gwarancji.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!