Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz nowej części układu wydechowego do swojego samochodu? Sprawdź naszą ofertę, bo w niej między innymi tłumiki do Alfa Romeo 155 2.0i Twin Spark. Do wyboru masz na przykład tłumik końcowy zespolony ze środkowym. Nie musisz od razu decydować się na cały układ wydechowy, a jedynie na jego poszczególne elementy. Z pewnością na tym zaoszczędzisz, biorąc pod uwagę także nasze korzystne ceny! Co otrzymujesz po zakupie? Idealnie odwzorowany egzemplarz, łatwy w montażu, a przy tym niezwykle trwały. Każda część została wykonana ze stali nierdzewnej. Jest odporna na szkodliwe działanie wilgoci, korozja nie pojawi się więc przez długi czas. Ponadto tłumik cechuje się wysoką trwałością nawet na uszkodzenia mechaniczne. Na każdy otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję, w razie problemów skontaktuj się z nami! Możesz to również zrobić, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości przed zakupem elementu, zapraszamy!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!