Pamaku
Centrum układów wydechowych
W naszym sklepie dostępne są między innymi tłumiki oraz rury kolektorowe do Daihatsu YRV 1.0i 12V. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych firm z całego świata, które specjalizują się w produkcji elementów układu chłodzenia. Warto wymienić między innymi znaną i lubianą markę Bosal, Klarius, Fenno, sso, Walker, BM Catalyst oraz TP Cats i Euro Flo, które są gwarancją wieloletniej trwałości ich produktów. Zastosowanie stali nierdzewnej kwasoodpornej INOX oraz ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie zapewnia przy tym skuteczną ochronę przed rdzewieniem oraz działaniem bardzo wysokiej temperatury i dużego ciśnienia. Każdy element do Daihatsu YRV 1.0i 12V został objęty minimum 24-miesięczną gwarancją i cechuje się ponadprzeciętną jakością wykonania. Zapraszamy do zakupu już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają specyfikę rynku układów wydechowych i chętnie pomogą w wyborze i udzielą szczegółowych informacji na temat wszystkich artykułów oferowanych w PAMAKU, a jest ich łącznie ponad 100 000!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!