Pamaku
Centrum układów wydechowych
Samochód Chevrolet Tacuma 2.0i 16V pozwala prowadzić się wyjątkowo przyjemnie, kiedy tylko wyposażony jest w pełni sprawnie działające części. Jeżeli więc chcesz być pewien posiadania ich w swoim aucie, skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty. Znajdziesz w niej m.in. poszczególne elementy układu wydechowego, w tym tłumiki środkowe i końcowe, a także rury łączące. Wszystkie proponowane w tym miejscu artykuły nie były wcześniej wykorzystywane w innych autach, co daje pewność, że Twój Chevrolet Tacuma 2.0i 16V może wyłącznie skorzystać na ich zamontowaniu. Ty natomiast przestaniesz zwracać na siebie uwagę innych uczestników ruchu drogowego, ponieważ dźwięk wydobywających się z rury wydechowej spalin będzie znacznie mniejszy, dodatkowo skryty pod maską silnik przestanie drgać, a jego moc – spadać. Jak zatem widzisz, Ty i Chevrolet Tacuma 2.0i 16V możecie wyłącznie skorzystać na umieszczeniu w nim elementów wydechu, dostępnych w sklepie Pamaku.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!