Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeżeli Twój Chevrolet Captiva 2.2 D od pewnego czasu generuje większy niż zazwyczaj hałas, a podczas przebywania w kabinie samochodu odczuwasz zapach spalin, istnieje spore prawdopodobieństwo, że jest to spowodowane uszkodzeniem poszczególnych elementów układu wydechowego. Korzystając z usług naszego sklepu, zdołasz jednak szybko usprawnić jego funkcjonowanie. W ofercie Pamaku znajdziesz bowiem różnego rodzaju tłumiki – zarówno środkowe, jak i końcowe – zastąpienie którymi dotychczasowych komponentów sprawi, że Chevrolet Captiva 2.2 D znów pozwoli Ci cieszyć się jazdą na najwyższym poziomie komfortu. Proponowane przez nas artykuły wyjątkowo skutecznie radzą sobie z tłumieniem odgłosów dochodzących z silnika, jednocześnie wyraźnie redukując ilość spalin wydostających się z rury wydechowej do atmosfery. Jeżeli więc tylko zauważysz, że Twój Chevrolet Captiva 2.2 D potrzebuje wymiany tłumików na nowe, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zapewniając dostęp do wyłącznie nowych i dostępnych w atrakcyjnej cenie części.
strona:

Samochody nie są niezniszczalne i usterki różnych systemów po prostu się zdarzają. Dzięki sklepowi PAMAKU szybko uporasz się z awarią układu wydechowego, bo dbamy o ekspresową wysyłkę części do modelu Chevrolet - Captiva - 2.2 D. Zamówisz u nas zarówno tłumik końcowy, jak i rurę. Elementy kupisz pojedynczo lub w atrakcyjnym cenowo zestawie. Towar dostarczamy do 40 krajów w całej Europie. Na poszczególne produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, bo jesteśmy w stanie zagwarantować ich najwyższą jakość wykonania.

Warto wybrać nasze części, bo....

Tworzone są zgodnie z dokumentacją techniczną koncernów samochodowych. Zostały dokładnie odwzorowane w zakresie konstrukcji oraz gabarytów. Tłumiki do samochodu Chevrolet - Captiva - 2.2 D powstają z solidnej stali Thyssen Krupp. Zamienniki posiadają niezbędne certyfikaty, dzięki czemu funkcjonalnością oraz wytrzymałością skutecznie nawiązują do jakości części montowanych w autach fabrycznie. Wszystkie części powstają na bazie podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie. Ma to ustrzec element przed zewnętrzną i wewnętrzną korozją. Tak skonstruowane tłumiki do Chevrolet - Captiva - 2.2 D, skutecznie redukują ilość produkowanych przez silnik zanieczyszczeń oraz minimalizują głośność pracy pojazdu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!