Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy jest jednym z najważniejszych spośród wszystkich, które można wyróżnić w przypadku aut. Dlatego jeśli tylko zauważysz jakiekolwiek problemy z jego funkcjonowaniem, a następnie zechcesz je wyeliminować poprzez dokonanie zamiany dotychczas wykorzystywanych podzespołów na nowe, zapraszamy do skorzystania z oferty PAMAKU. Znajdziesz w niej m.in. tłumiki do samochodu Fiat Ducato IV 2.3 Diesel Multijet czy rurę kolektorową. Są to artykuły wysokiej klasy, w pełni kompatybilne z układem wydechowym wspomnianego pojazdu. Ich stosowanie pozwala szybko i trwale pozbyć się takich – niepożądanych – efektów, jak nadmierny hałas towarzyszący pozbywaniu się spalin z silnika, spadek jego mocy czy trudności z przyspieszaniem w czasie jazdy. Tłumiki do samochodu Fiat Ducato IV 2.3 Diesel Multijet i pozostałe oferowane przez nas komponenty są dostępne w atrakcyjnej cenie i gwarantują swoim nabywcom wysoką wydajność przez długi czas, dlatego sięgnięcie po nie stanowi opłacalną inwestycję.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!