Pamaku
Centrum układów wydechowych
Niezawodne rozwiązanie do Twojego modelu i wersji samochodu. Idealnie dopasowane elementy, które spełnią najśmielsze oczekiwania wymagających. Tak w skrócie możemy opisać tłumiki do Audi 90 1.9 D dostępne w tej kategorii. Elementy układu wydechowego zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość! Niestraszne im niskie, czy wysokie temperatury oraz kontakt z wilgocią. Uszkodzenia mechaniczne także nie będą miały miejsca za sprawą bardzo trwałej konstrukcji. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie między innymi tłumiki końcowe, środkowe, czy początkowe. Nie brak rur kolektorowych, bez których prawidłowe działanie układu wydechowego nie byłoby możliwe. Sprawdź dokładnie, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Postaw na jakość i niezawodność w połączeniu z kompatybilnością. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!