Pamaku
Centrum układów wydechowych

W Pamaku realizujemy zlecenia terminowo i profesjonalnie. Wysoka jakość produktów przekłada się na komfort jazdy. Właściciele Citroena C5 - 2.0 TD mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie części układu wydechowego. Oferujemy starannie wykonane tłumiki i pozostałe części wpływające na właściwe odprowadzanie spalin. Najwyższej jakości komponenty przekładają się na trwałość, solidność i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. Oferujemy rozwiązania powstałe w oparciu o wymagane certyfikaty. Prawidłowo działający układ wydechowy wyeliminuje głośny warkot silnika w czasie jazy, nieprzyjemny zapach w aucie, spadek mocy i wiele innych czynników, które istotnie obciążają pojazd, prowadząc do poważnych awarii. Jesteśmy przekonani, że nasza profesjonalna obsługa pomoże w dopasowaniu części do indywidualnych potrzeb, gwarantując ich ponadprzeciętną wydajność i satysfakcję z zakupu. Z naszą pomocą Citroen C5 - 2.0 TD będzie autem idealnym do codziennej jazdy.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!