Pamaku
Centrum układów wydechowych
Amerykański samochód Chevrolet Cruze 1.6 jest jednym z częściej zauważalnych na polskich drogach, jeśli chodzi o auta sprowadzane zza Atlantyku, co nie oznacza jednak, że jest on całkowicie bezawaryjny. Dość często jego posiadacze narzekają na problemy z funkcjonowaniem układu oddechowego, spowodowane w większości przypadków zużyciem lub uszkodzeniem tłumika początkowego. Na szczęście w naszym sklepie mogą pozyskać nowe komponenty, których montaż w przeznaczonym dla nich miejscu w Chevrolecie Cruze 1.6 natychmiast pozwala pozbyć się utrudniających komfortową jazdę efektów. Widniejące w przygotowanej przez nas ofercie modele są dostępne w atrakcyjnej cenie, a korzystanie z nich wpływa korzystnie nie tylko na redukcję ilości spalin wydostających się przez rurę wydechową do atmosfery czy poziom drgań odczuwalnych w trakcie jazdy, ale także moc silnika. Każdy posiadacz auta Chevrolet Cruze 1.6 na pewno doceni więc korzyści płynące z posiadania w jego układzie wydechowym komponentów, możliwych do nabycia w Pamaku w dobrej cenie.
strona:

Chevrolet Cruze - 1.6 to efektowny sedan, który na rynku motoryzacyjnym zadebiutował w 2008 r. W PAMAKU zadbaliśmy, aby to niezwykłe auto dało się szybko naprawić w razie awarii układu wydechowego. Dokładamy wszelkich starań, żeby tłumiki docierały do klientów w nawet jeden dzień roboczy. Zamówisz u nas części produkowane w oparciu o oryginalną dokumentację techniczną. Dostępne zamienniki pozostają w 100% zgodne z fabrycznymi elementami. Mowa tu nie tylko o zewnętrznych parametrach, ale także wnętrzu produktów i ich wadze.

Postaw na tłumiki z niemieckiej stali Thyssen Krupp

Mróz, upały, intensywna eksploatacja - systemom samochodowym przychodzi pracować często w bardzo różnych, a zarazem skrajnych warunkach. Choćby z tego powodu nie warto stawiać na niskiej jakości części do układu wydechowego, które mogą szybko znów ulec awarii. W PAMAKU na tłumiki do Chevrolet Cruze - 1.6 otrzymasz aż 24 miesiące gwarancji, bo jesteśmy pewni standardu wykonania oferowanych produktów. Części powstają na bazie niemieckiej stali Thyssen Krupp. Posiadają certyfikat RW TUV. Poza tym mają zewnętrzny oraz wewnętrzny płaszcz blachy aluminiowanej dwustronnie, chroniący produkt przed korozją. Warto nam zaufać, bo od 25 lat dostarczamy akcesoria do warsztatów i sklepów.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!