Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz części układu wydechowego do swojego samochodu? Potrzebujesz niezawodności, którą cechują się oryginalne tłumiki? W takim wypadku skorzystaj z naszej oferty! Znajdziesz tutaj tłumiki do Alfa Romeo 156 1.9 JTD - jednej z najpopularniejszych wersji samochodu włoskiego koncernu motoryzacyjnego. Dynamiczny, ekscytujący pojazd lata świetności ma już jednak za sobą? Wymaga nowych części, na przykład w układzie wydechowym? Bez obaw, mamy dla Ciebie wysokiej jakości tłumik końcowy. Jego montaż nie sprawi problemów. Został wykonany ze stali nierdzewnej, co przekłada się na jego trwałość w każdych warunkach. Ponadto, możesz liczyć na jazdę bez oznak korozji przez wiele lat! To jednak nie koniec zalet, na ten i inne elementy w naszej ofercie otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do zakupu!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!