Kolektory wydechowe BMW Seria 5 E39 (1995 - 2003)  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Nasza firma zapewnia sprzęt oraz części do układów wydechowych różnorodnych, popularnych marek samochodów. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami i producentami w celu zapewnienia naszym klientom najlepszej jakości produktów. Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania, służą pomocą i rekomendacjami. Istniejemy na rynku już od wielu lat i w tym czasie zawsze dostarczaliśmy najlepszą jakość produktów (jak: kolektory wydechowe BMW seria 5 e39). Zdając się na nas mają Państwo pewność trafionej inwestycji w modernizację swojego samochodu.

263.62 PLN

tłumik 16.49
strona:

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają niezbędną dokumentację techniczną oraz certyfikaty i atesty jakościowe, które gwarantują spełnianie przez nie najwyższych, przyjętych norm. W efekcie nasi odbiorcy mają pewność, że kupują rzeczywiście sprawdzone oraz jakościowe rozwiązania dla swojego samochodu (kolektory wydechowe BMW seria 5 e39), które będą wydajnie służyły przez długi czas. Zapewniamy dostawę w 24 godziny!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!