Pamaku
Centrum układów wydechowych
Sprawdzone, niezawodne i odpowiednio dopasowane. To główne cechy naszych katalizatorów. Niezbędne elementy układów wydechowych spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Postaw na trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, skrajne temperatury i niekorzystne warunki pogodowe. Wybierz produkty, które zagwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat eksploatacji. W tej kategorii czekają na Ciebie katalizatory dedykowane do Volkswagena Golfa VI & Golfa VI Plus (2008-2012). Z ich montażem nie będzie najmniejszego problemu, są bowiem świetnie dopasowane do każdej wersji pojazdu produkowanego przez te cztery lata. Wykonane z najwyższej klasy materiałów sprawdzą się w Twoim aucie najlepiej! Przekonaj się o tym, już teraz złóż zamówienie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące części, ale również procesu zamówienia, czy zwrotów - skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy czekają na Twoją wiadomość lub telefon!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!