Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wychodzimy z naszą ofertą elementów motoryzacyjnych naprzeciw potrzebom właścicieli samochodów pochodzących od różnych producentów. W sprzedaży dostępny jest katalizator do Golfa 4 w licznych wariantach. Poszczególne modele różnią się nie tylko przeznaczeniem i ceną, ale też parametrami technicznymi. Klikając w dany produkt, można bez trudu upewnić się, jakie jest zastosowanie danego elementu układu wydechowego, a także sprawdzić informacje dotyczące kodu EAN, wagi, homologacji i innych istotnych parametrów.

strona:

Oferujemy części służące do usuwania niebezpiecznych zanieczyszczeń ze spalin, co pozwala zmniejszyć szkodliwy wpływ samochodów na środowisko naturalne. Wystarczy jedynie dobrać odpowiedni katalizator do Golfa 4. Cena każdej części w naszym centrum układów wydechowych różni się w zależności od wybranego modelu i jego przeznaczenia. W każdym przypadku staramy się jednak zapewniać atrakcyjne finansowo rozwiązania dla właścicieli aut marki Volkswagen i nie tylko.

Warto podkreślić, że cały asortyment Pamaku dostępny jest od ręki, co wiąże się z szybką wysyłką i krótkim oczekiwaniem na realizację zamówienia. Klientów zainteresowanych zakupem komponentów motoryzacyjnych przeznaczonych do oczyszczania spalin zachęcamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej lub przez telefon, korzystając z pomocy wykwalifikowanych doradców. Wybór odpowiedniego katalizatora do Golfa 4 w niewygórowanej cenie nie sprawi najmniejszej trudności.

Dlaczego warto wybrać elementy układu wydechowego od Pamaku?

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość elementów motoryzacyjnych. Katalizatory do takich jak aut jak Golf 4 (i nie tylko) pochodzą bowiem głównie od cieszącego się uznaniem niemieckiego producenta ThyssenKrupp. Stanowi potwierdzenie ich solidności i bardzo dobrej funkcjonalności. Doskonale spełniają swoje zadanie, zmniejszając negatywny wpływ jazdy samochodem na jakość powietrza i środowisko naturalne. Zapraszamy do zapoznania się z cenami i specyfikacją techniczną elementów układu wydechowego. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu odpowiedni katalizator do Golfa 4.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!