Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w sklepie internetowym Pamaku przygotowaliśmy dziesiątki tysięcy różnorodnych elementów układu wydechowego samochodów osobowych i dostawczych w przystępnych cenach. Dostępna oferta obejmuje między innymi filtr DPF do auta Ford Focus Mk3, który jest odpowiedzią na coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin. Artykuł wykonany z niezawodnej stali nierdzewnej to gwarancja trwałości i niezawodnej pracy na lata. Zapraszamy do poznania szczegółów!

strona:

Filtr DPF do auta Ford Focus Mk3 – czym jest i dlaczego jest tak ważny?

Filtr DPF do modelu Ford Focus Mk3 odpowiada przede wszystkim za wyłapywanie cząstek stałych wydzielanych podczas spalania oleju napędowego. Najczęściej jest to sadza, która jest na bieżąco przenoszona do wnętrza elementu, aby zostać następnie wypalona. W jaki sposób? W chwili, gdy filtr zostanie zapełniony, znajdujące się przy nim czujniki przesyłają sygnał do sterownika silnika, który rozpoczyna proces oczyszczania i regeneracji. Warto pamiętać, że najlepsze efekty wypalenia osiąga się w trakcie jazdy pozamiejskiej.

Budowa filtra DPF do Forda Focusa Mk3 nie jest skomplikowana. Konstrukcja zawiera szczelny wkład ceramiczny, który zamknięto w obudowie wykonanej z wytrzymałej stali. W ten sposób element układu wydechowego jest odporny na negatywne działanie wysokich temperatur czy uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby być przyczyną konieczności jego wymiany. Nie brakuje również właściwie rozmieszczonych mocowań, które ułatwiają montaż filtra między tłumikiem a katalizatorem utleniającym.

Dlaczego warto zamówić filtr DPF Ford Focus Mk3 w PAMAKU?

Zamówienie filtra DPF do auta Ford Focus Mk3 w naszym sklepie internetowym to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości i niezawodnego działania w atrakcyjnej cenie. Oferta obejmująca ponad 100 tysięcy różnorodnych elementów układu wydechowego, które powstały z kwasoodpornej stali nierdzewnej INOX, zawiera wyłącznie propozycje sygnowane znanych i cenionych w branży producentów. Potwierdzeniem jakości wszystkich artykułów są przyznane certyfikaty i aż 24-miesięczna gwarancja.

W Pamaku zadbaliśmy również o łatwość składania zamówienia. Oprócz czytelnego interfejsu i intuicyjnego portalu przygotowaliśmy także zdjęcia i szczegółowe opisy dla każdego produktu. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w zakupach – skontaktuj się z nami! Zespół fachowców odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości oraz doradzi, który element układu wydechowego wybrać. Po złożeniu zamówienia możesz liczyć na natychmiastową realizację i dostawę w ciągu nawet 1 dnia roboczego.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!