Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi to średniej wielkości rodzinny minivan, wyposażony w silnik z systemem bezpośredniego wtrysku paliwa. Zapewnia on więc zarówno dość dużą przestrzeń, jak i równomierną i oszczędną pracę silnika. Z tego powodu, Xsara Picasso 1.6 HDi wybierany jest często przez osoby, którym zależy na kompromisie pomiędzy wygodą użytkowania i kontrolowaniem wydatków. Dodatkowym atutem zastosowania silnika 1.6 HDi jest zmniejszenie poziomu hałasu i ograniczenie emisji spalin. Wszystkie te rzeczy mogą jednak poważnie ucierpieć jeżeli zamontowany tłumik jest wadliwy. W takim przypadku, najlepiej jest wymienić go na pewną i sprawdzoną część.

Takie właśnie tłumiki końcowe i rury kolektorowe, przystosowane do montażu w modelu Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi znaleźć można w sklepie PAMAKU. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali, dostarczonej przez znanych producentów. Dla większego bezpieczeństwa, nasze części objęte są dwudziestoczteromiesięczną gwarancją.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!