Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jazda autem z uszkodzonym układem wydechowym zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych, dlatego w razie zauważania jakichkolwiek problemów z jego funkcjonowaniem warto reagować jak najprędzej, dokonując wymiany zużytych elementów. W tym pomocna może natomiast okazać się oferta sklepu PAMAKU, udostępniającego swoim Klientom m.in. tłumiki do samochodu Fiat Punto II 1.2i 16V w przystępnej cenie. U nas posiadacze wspomnianego pojazdu znajdą wszystko, czego potrzebują do tego, by pozbyć się dokuczliwego hałasu w czasie jazdy, spadków wydajności silnika i mniej efektywnego odprowadzania z niego spalin. Jeżeli więc borykasz się z tego rodzaju problemami i chciałbyś wyeliminować je na długi czas, polecamy własną ofertę oraz dostępne w niej tłumiki do samochodu Fiat Punto II 1.2i 16V, idealnie dopasowane względem charakterystyki układu wydechowego tego popularnego w Polsce auta. Objęte są dwuletnią gwarancją producenta.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!