Kolektory wydechowe BMW X5 E53 (1999 - 2006)  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Prezentowane kolektory wydechowe BMW x5 e53 to inwestycja w jakość, która szybko się zwraca w postaci wydajnego funkcjonowania układu wydechowego samochodu, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu części do układów wydechowych, które charakteryzują się najwyższą jakością. Nasze produkty odznaczają się wysoką odpornością na szkodliwe działanie różnorodnych czynników, naprężeń oraz codziennej eksploatacji. W efekcie dokonane modernizacje i wymiany rozwiązują zaistniały problem na długi czas. Prezentowane kolektory wydechowe BMW x5 e53 to najwyższa jakość, którą potwierdza obecność odpowiednich certyfikatów i atestów, jednoznacznie podkreślających spełnianie przez nie najwyższych, przyjętych norm.

263.62 PLN

tłumik 16.49
strona:

Nasz sklep dokłada wszelkich starań, by oferta była cały czas aktualizowana i poszerzana o niezawodne i jednocześnie potrzebne komponenty. W wachlarzu modeli, które przygotowaliśmy, szybko znajdziecie Państwo niezbędne części do zachowania sprawności auta oraz lepszego komfortu z jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!