Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tym, na co zwraca uwagę większość kierowców i mechaników, szukając filtra DPF, jest jego wydajność i atrakcyjna cena. Nie ma wątpliwości, że ta część układu wydechowego pojazdów należy do droższych w wymianie. Z tego względu, tak istotne jest znalezienie odpowiedniej, jak najkorzystniejszej oferty zakupu. Pamaku.pl to firma istniejąca już od 1991 roku, od lat zajmująca się produkcją wysokiej jakości zamienników. W naszym asortymencie dostępny jest również filtr DPF Bmw E60, czyli odporny na zużycie, wydajny podzespół w wyjątkowo niskiej cenie.

strona:

Jak rozpoznać, że filtr DPF jest zapchany lub zużyty?

Niezależnie od jakości filtra, w końcu i tak dojdzie do jego zużycia lub zapchania. Dlatego przy wyborze odpowiedniego produktu tak duże znaczenie ma jego żywotność, ponieważ im będzie wyższa, tym większe szanse, że DPF posłuży nam przez wiele kolejnych kilometrów. Jednak gdy już do dojdzie do uszkodzenia filtra, rozpoznamy to po kilku wyraźnych objawach. Powinniśmy zaniepokoić się m.in. częstszym zapalaniem się kontrolki check engine, spadkiem maksymalnej prędkości pojazdu, większym poziomem oleju (DPF samoistnie się regeneruje), podawaniem większych dawek paliwa, a także przechodzeniem silnika w tryb awaryjny.

Wszystkie te sygnały mogą świadczyć o tym, że doszło do zużycia lub zapchania filtra. Wówczas najlepiej jak najszybciej zwrócić się do mechanika i zainteresować się zakupem sprawdzonego zamiennika. Oryginalne części są drogie, dlatego zamiennik wykonany z trwałych materiałów często okazuje się najlepszym możliwym rozwiązaniem. Polecamy wybór Pamaku – producenta wysokiej jakości podzespołów, w 100% zgodnych z oryginałem. Nasze produkty spełniają wymagania norm emisji spalin EURO i posiadają certyfikat ISO. Filtr DPF Bmw E60 wykonano w oparciu o nowoczesne technologie, dzięki czemu jego żywotność jest zdecydowanie wyższa niż innych podzespołów, sprzedawanych w podobnej cenie.

Ekspresowa dostawa pod same drzwi

Nasza oferta obejmuje elementy układu wydechowego. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm, niska cena nie jest u nas powiązana z gorszą jakością. Wręcz przeciwnie – wszystkie zamienniki wytwarzamy w oparciu o dokumentację poszczególnych aut. Korzystamy też wyłącznie ze sprawdzonych, zaufanych dostawców materiałów, które są niezbędne do produkcji trwałych podzespołów.

Filtr DPF Bmw E60 jest pokryty kwasoodporną, nierdzewną stalą INOX marki Thyssen Krupp. Posiada certyfikat ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000 oraz RW TUV. Wyróżnia się znacznie większą żywotnością od zamienników sprzedawanych w podobnej cenie. Co więcej dostarczymy Ci go ekspresowo, w czasie od 24 do 48 godzin!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!