Pamaku
Centrum układów wydechowych

Pamaku.pl to firma działająca na rynku już od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że z biegiem lat wypracowaliśmy swoje własne, niezawodne metody produkcji i sprzedaży. Wszystkie elementy zamienne, w tym filtr DPF Opel Insignia, wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Tworzywa pozyskujemy od zaufanych producentów, m.in. marki ThyssenKrupp. Kolejną mocną stroną naszej oferty jest natychmiastowa dostępność zamienników. Oprócz tego udzielamy aż dwuletniej gwarancji na każdy zakupiony produkt.

strona:

Kiedy należy wymienić filtr cząstek stałych?

Zapchanie lub zużycie filtra to nagminny, trudny do uniknięcia problem. Element ten może ulec uszkodzeniu w wyniku zwyczajnej eksploatacji pojazdu. Wówczas jego wymiana to konieczność. Emitowane przez samochód spaliny są silnie trujące i rakotwórcze. Co więcej, stosowanie filtrów DPF wymuszają na kierowcach europejskie normy emisji spalin.

Problemy z tym podzespołem możemy rozpoznać samodzielnie. Objawami będą m.in. zapalająca się kontrolka check engine, zwiększony poziom oleju, spadek maksymalnej prędkości pojazdu, a także zwiększone zużycie paliwa. Wszystko to sygnalizuje, że filtr DPF Opel Insignia może wymagać wymiany. Aby mieć pewność, wystarczy udać się do mechanika. Następnym krokiem będzie zakup odpowiedniego zamiennika. Oryginalne filtry DPF mogą być bardzo drogie. Ze względu na to, producenci tacy jak Pamaku dostarczają niemal tak samo dobre, a przy tym tańsze zamienniki. Ich trwałość jest porównywalna z wydajnością części dedykowanych. Cena jest w tym przypadku niższa m.in. dzięki długoletniej współpracy z dostawcami, z którymi wypracowaliśmy najkorzystniejsze warunki zakupu tworzyw.

Filtr DPF Opel Insignia od Pamaku: dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim dlatego, że działamy w branży już od 1991 roku. Wszystkie zamienniki produkujemy z materiałów pozyskiwanych od największych światowych producentów (w tym firmę ThyssenKrupp) oraz w oparciu o system ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Oferowane przez nas elementy mają certyfikat RW TUV. Swoją jakością zdecydowanie przewyższają inne produkty, które są dostępne w podobnych cenach. Na każdy element udzielamy też 24-miesięcznej gwarancji.

 

Filtr DPF Opel Insignia dociera pod drzwi klienta w czasie od 24 do 48 godzin od złożenia zamówienia. Posiadamy swoje własne magazyny, dlatego produkty są dostępne „od ręki”. W ten sposób czas naprawy pojazdu ulega skróceniu. Łatwe i przyjemne zakupy zapewnia przyjazny interfejs naszego sklepu. Cały asortyment został podzielony na kategorie. Przy zamiennikach znajduje się również ich dokładna specyfikacja i zdjęcia. Jeżeli jednak masz dodatkowe pytania dotyczące parametrów lub jakości naszych produktów, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!