Pamaku
Centrum układów wydechowych
Posiadanie samochodu ze sprawnie funkcjonującym układem wydechowym wiąże się z wieloma korzyściami nie tylko dla jego właściciela, ale również otoczenia. Nikt bowiem nie lubi przebywać w pobliżu nadmiernie hałasującego auta, mającego wyraźne problemy z wydajnym odprowadzaniem spalin z silnika. Wiedząc o tym, oferujemy swoim Klientom m.in. tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.6i 16V, których montaż w przeznaczonym dla nich miejscu pozwoli przywrócić dawną sprawność wydechowi na długi czas. Proponowane przez nas elementy wykonane zostały z tworzyw wysokiej jakości, co powoduje, że pozostają wysoce odpornymi na występowanie korozji i innych – niepożądanych – efektów. Ponadto są one dostępne w atrakcyjnej cenie i objęte gwarancją. Dzięki nim można trwale zapomnieć o spadkach wydajności silnika, pojawieniu się duszącego dymu w kabinie auta czy pokonywaniu kolejnych kilometrów w akompaniamencie irytujących dźwięków o zdecydowanie zbyt dużej częstotliwości. Tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.6i 16V z oferty PAMAKU są więc godne polecenia każdemu z jego posiadaczy w razie konieczności pozyskania właśnie tego rodzaju części.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!