Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeśli Twój Chevrolet Spark 1.2 od pewnego czasu sprawuje się inaczej niż dotychczas, o czym świadczy m.in. odczuwanie podczas jazdy nieprzyjemnego zapachu, występowanie drgań silnika czy zbyt głośno wydobywające się z rury wydechowej spaliny, najprawdopodobniej spowodowane jest to zużyciem lub awarią poszczególnych elementów wydechu. Co więc w takiej sytuacji powinieneś zrobić? Oczywiście skorzystać z oferty naszego sklepu. W Pamaku możesz szybko i tanio pozyskać wszystko, co sprawi, że Chevrolet Spark 1.2 znów zagwarantuje najwyższy poziom przyjemności z prowadzenia go. Mamy tu na myśli szczególnie komponenty takie jak tłumik końcowy, którego montaż w odpowiednim miejscu często stanowi najprostszy sposób trwałego wyeliminowania wymienionych przez nas wyżej problemów. Przekonali się o tym już inni właściciele Chevroleta Spark 1.2, dlatego możesz być pewien, że nie pożałujesz swojej decyzji o dołączeniu do tego grona. Szczególnie że swoim Klientom oferujemy zakup wyłącznie nowych, sprawdzonych komponentów.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!