Pamaku
Centrum układów wydechowych

Znakomicie dopasowane do geometrii podwozia, odporne na korozję i skrajne temperatury. Tak przedstawiają się tłumiki Alfa Romeo 145 1.6 IE 16V z naszej oferty! To modele do wersji samochodu włoskiej marki, która była produkowana w latach 1997/2000. Proponowany przez nasz sklep element został wykonany z niezawodnych materiałów, które będą w stanie wytrzymywać duże zmiany temperatur. Zachlapania podczas jazdy zimą, czy w czasie deszczu nie będą im straszne. Świetnie poradzą sobie z prawidłowym przetwarzaniem spalin wydobywających się z silnika, doskonale wytłumią hałas, co jest ich drugim, podstawowym zadaniem. Decydując się na tłumik z naszej oferty, można liczyć na bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Potwierdza to współczynnik reklamacji na poziomie zaledwie 0,3%. Co więcej, na każdą część dajemy 24-miesięczną gwarancję! W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem pomocy, specjaliści czekają!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!