Filtry cząstek stałych DPF Mazda 6  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

W ofercie Pamaku znajdziesz wysokiej jakości elementy układu wydechowego, w tym niezawodny filtr DPF Mazda 6. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie zostały objęte 24-miesięczną gwarancją. Dzięki temu masz pewność, że wybrany element będzie sprawny przez wyjątkowo długi czas. Co więcej, każdy zakupiony u nas zamiennik możesz zwrócić w ciągu 10 dni od chwili otrzymania przesyłki. Wszystko to sprawia, że nasza oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

1366.53 PLN

tłumik 16.49

1589.60 PLN

tłumik 16.49

1589.60 PLN

tłumik 16.49
strona:

Dlaczego filtr DPF Mazda 6 z Pamaku.pl to dobry wybór?

Wszystkie oferowane przez nas części cechują się dokładnością wykonania i wysokim stopniem trwałości. Wytwarzamy je z odpornych na zużycie materiałów, w tym ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej INOX. Większość komponentów stosowanych do produkcji pozyskujemy od renomowanego koncernu ThyssenKrupp. Co więcej, zamienniki Pamaku posiadają zestaw niezbędnych certyfikatów, które potwierdzają ich dobrą jakość: ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, oraz PIMOT.

Działamy na rynku od 1991 roku, dzięki czemu elementy układów wydechowych nie mają przed nami tajemnic. Z każdym kolejnym rokiem poszerzaliśmy swoje doświadczenie i wiedzę, a także rozwijaliśmy sieci kontaktów z najlepszymi dostawcami. W ten sposób stworzyliśmy unikalną ofertę, w której dostępne są produkty tanie, a przy tym niezwykle wydajne i trwałe. W swojej klasie cenowej stanowią obecnie jedną z najlepszych opcji na rynku.

Jak wybrać filtr DPF dla swojego auta?

Wśród naszych zamienników znajdziesz ogromny wybór najczęściej poszukiwanych części, w tym filtr DPF Mazda 6. Podstawową rolą filtrów DPF jest wychwytywanie i redukcja rakotwórczych cząstek sadzy. Wymóg ich stosowania zapoczątkowało wprowadzenie europejskiego standardu emisji spalin. Z czasem, w ramach normalnego użytkowania pojazdu, dochodzi do zapchania lub uszkodzenia filtra. Jego wymiana to konieczność, ponieważ brak tego elementu niesie ze sobą liczne problemy. Wśród nich można wymienić m.in. podawanie większych dawek paliwa oraz wyraźne obniżenie maksymalnej prędkości, którą może osiągnąć samochód.

Wybierając filtr DPF Mazda 6, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego jakość. Warto szukać u zaufanych producentów zapewniających gwarancję na zakupiony produkt. Ważnym czynnikiem jest również cena, bo już sama wymiana tego elementu nie należy do najmniejszych wydatków. W Pamaku połączyliśmy jedno z drugim – wysoką trwałość z niskim kosztem zakupu. Przy każdym produkcie znajdziesz jego parametry oraz zdjęcia. Jeżeli masz wątpliwości i pytania dotyczące części zamiennych, skontaktuj się z naszym działem obsługi.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!