Pamaku
Centrum układów wydechowych

Bezpieczne, szybkie, wygodne - takie są zakupy w PAMAKU. Czytelny interfejs pozwala łatwo znaleźć odpowiednie produkty oraz bezpiecznie dokonać płatności. W katalogach znajdziesz m.in. elementy układu wydechowego samochodu Citroen - C3 - 1.4 HDi. Podobnie jak pozostałe tysiące części, tak i te akcesoria mogą pochwalić się najwyższą jakością, której poświadczenie stanowi udzielana na 2 lata gwarancja. Towar wysyłamy do 40 krajów w całej Europie już w 24 godziny od opłacenia zamówienia.

strona:

Na naszym doświadczeniu można polegać

Sami jesteśmy kierowcami, dlatego wiemy, jak ważne jest w pełni sprawne auto. Z tego powodu, gdy chodzi o standard części, nie idziemy na kompromisy. Współpracujemy jedynie z dostawcami zapewniającymi akcesoria o określonej jakości. Tłumiki do Citroen - C3 - 1.4 HDi powstają z niemieckiej stali. Firma ThyssenKrupp zadbała, aby metal posiadał certyfikat RW TUV. Poza tym w procesie produkcyjnym używany jest podwójny płaszcz blachy aluminiowanej dwustronnie, aby produkt uzyskał właściwości antykorozyjne. Zwracamy szczególną uwagę na precyzję wykonania elementów układu wydechowego. Zamienniki w 100% odpowiadają oryginałom konstrukcją, wagą i wydajnością.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!