Pamaku
Centrum układów wydechowych

Logan 1.4 to samochód, przed którym producent postawił niełatwe zadanie odbudowy marki Dacia. Konstrukcyjnie, oparto go na rozwiązaniach pochodzących z modeli Renault, takich jak Modus, Megane, Thalia czy Clio. W latach 2006-2008, Dacia Logan 1.4 została odświeżona i zmodernizowana. Od początku pomyślana została jako samochód, przeznaczony dla osób, którym zależy na jakości wykonania, choć nie lubią za nią przepłacać. W sklepie PAMAKU oferujemy części, przeznaczone do Dacii Logan 1.4, które kierują się tą samą filozofią.

Posiadamy szeroki wybór tłumików środkowych i końcowych (osobno lub w zestawach), które są w stu procentach bezpieczne i kompatybilne z oryginalnymi częściami. Bezpieczeństwo gwarantuje zastosowanie wysokiej jakości stali, pochodzącej od znanych niemieckich producentów, jak Thyssen Krupp czy Carl Froh. Warto też zaznaczyć, że posiadamy tłumiki do Dacii Logan 1.4, zarówno w wersji sedan, jak i combi.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!