Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wymiana zapchanego filtra DPF to konieczność. Podczas gdy regeneracja przynosi jedynie połowiczny skutek, ponieważ uszkodzony sprzęt nadal jest częściowo zużyty, tak wymiana stanowi sprawdzone i długotrwałe rozwiązanie. Wielu kierowców obawia się jednak wysokich kosztów zakupu nowego filtra DPF. Łączna cena podzespołu i usługi często mogą zniechęcać do podjęcia takich działań. Korzystając z oferty firmy Pamaku, problem rozwiązuje się sam – oferujemy szeroki wybór wydajnych filtrów w wyjątkowo korzystnych cenach!

strona:

Filtr DPF Audi A4 B8 – dwuletnia gwarancja i 100% zgodności z oryginałem

Jako producent wysokiej jakości zamienników, dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla układów wydechowych już od 1991 roku. Nasze priorytety to zapewnienie klientom dostępu do korzystnych cen, trwałość sprzedawanych podzespołów, oraz gwarancja ponadprzeciętnej wydajności. W związku z tym, wszystkie filtry DPF na Pamaku.pl są produkowane z odpornych na zużycie materiałów. Wśród nich warto wymienić szczególnie nierdzewną, kwasoodporną stal INOX od firmy Thyssen Krupp. Trwałość naszych podzespołów potwierdzają również certyfikaty ISO 9001:2001/EN ISO 9001 oraz TÜV.

Komponenty i materiały pozyskujemy wyłącznie od zaufanych, światowych producentów (m.in. Carl Froh). Filtr DPF Audi A4 B8 to idealny przykład zamiennika marki Pamaku, który został odwzorowany ze stuprocentową dokładnością. Wszystkie elementy tworzymy w oparciu o oryginalną dokumentację techniczną koncernów samochodowych. Cechują się więc identycznym wnętrzem i wagą. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamawiając u nas, kupujesz produkt w pełni dostosowany pod kątem marki pojazdu.

Zamów filtr DPF Audi A4 B8 już dziś, odbierz jutro!

Pamaku.pl to sklep internetowy, w którym możesz spodziewać się ekspresowej obsługi. Większość zamówień złożonych do godziny 12.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Średni czas oczekiwania na dostarczenie towaru wynosi więc od 24 do 48 godzin.

W naszym asortymencie znajduje się już ponad 100 tysięcy elementów. Jako producent zapewniamy ich dostępność „od ręki”. Co więcej, klientom przysługuje prawo zwrotu w ciągu 10 dni od daty otrzymania produktu. Wszystkie oferowane przez nas części zostały objęte również 24-miesięczną gwarancją. Mamy pewność, że nasze podzespoły są trwałe i wydajne, dlatego odsetek reklamacji w naszym sklepie wynosi zaledwie 0,3 %. Tak korzystne warunki zakupu sprawiają, że Pamaku zdecydowanie wyprzedza konkurencję dostarczającą elementy układu wydechowego w podobnej, niskiej cenie.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!