Pamaku
Centrum układów wydechowych
Diesel to rodzaj silnika, który w samochodach niemieckiego koncernu motoryzacyjnego pojawiał się bardzo często. Było tak głównie pod koniec XX. wieku. Nie inaczej jest w pojeździe Audi 80 w wersji silnikowej 1.6 D. To model produkowany w latach 90. ubiegłego wieku. Niezwykle popularny, dość dynamiczny, a także komfortowy. Wiek robi jednak swoje, uszkodzenia po kilkudziesięciu latach na pewno są widoczne. Przykładem może być układ wydechowym, w którym z pewnością pojawiły się ubytki, a korozja dała się we znaki. Jeśli tak jest, postaw na tłumiki do Audi 80 1.6 D dostępne w naszym sklepie internetowym. W tej kategorii znajdziesz szereg niezastąpionych rozwiązań, które sprawią, że Twoje Audi otrzyma nowe życie! Będą to między innymi tłumiki końcowe, środkowe, czy początkowe. Kompatybilne, w stu procentach nowe i trwałe elementy układu wydechowego.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!