Kolektory wydechowe BMW X3 E83 (2003 - 2010)  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Nasza firma oferuje wysokiej jakości części do układów wydechowych jednych z najpopularniejszych marek samochodów na rynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości części (jak: kolektory wydechowe BMW x3 e83), które będą skutecznie się opierały szkodliwemu działaniu różnorodnych czynników, naprężeń oraz codziennej eksploatacji. Wymiana elementów układu wydechowego to jeden z priorytetów, którego nie należy spychać na dalszy margines. Oferujemy wiele produktów, które szybko dopasują się do indywidualnych potrzeb, preferencji oraz możliwości budżetowych. Nasi konsultanci służą pomocą oraz rekomendacjami, dzięki temu czas, który trzeba by poświęcić na realizację zlecenia, zostaje znacznie skrócony.

263.62 PLN

tłumik 16.49
strona:

Wszystkie oferowane przez nas produkty (kolektory wydechowe BMW x3 e83) posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty, które jednoznacznie zaświadczają o ich jakości i spełnianiu najwyższych, przyjętych norm. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupują rzeczywistą jakość, która będzie się zwracać wydajnym działaniem przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!