Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeden z najchętniej wybieranych, bardzo popularnych modeli pod koniec XX. wieku. Chodzi nam tutaj oczywiście o model 80 niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Audi. To pojazd gwarantujący wygodę z jazdy, bezpieczeństwo i przede wszystkim pewność, że nic złego w trakcie podróży z autem się nie stanie. Niestety po wielu latach od ostatniego egzemplarza o pozostałych nie można już tak powiedzieć. To już stare auta, które wymagają remontu, usunięcia awarii, czy wymiany części. Przykładem są elementy układu wydechowego, na których prawdopodobnie osadziła się korozja. Przychodzimy jednak z pomocą. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązania, jakimi są tłumiki do Audi 80 1.3. Wysoka jakość wykonania, niezawodność, idealnie odwzorowany kształt. Wszystko po to, aby służyły jeszcze przez długi czas. Mamy dla Ciebie między innymi kompletny układ wydechowy, ale również pojedyncze części, takie jak tłumik końcowy, czy początkowy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!