Pamaku
Centrum układów wydechowych

Każdy kierowca poszukuje rozwiązań, które w łatwy i szybki sposób pozwolą wyeliminować problemy z autem. W naszej ofercie przygotowaliśmy części serwisowe do układu wydechowego. Proponowane rozwiązania są nie tylko doskonałej jakości, ale przede wszystkim w świetnej cenie, co pozwoli szybko i bezproblemowo wymienić uszkodzony podzespół. Citroen - C4 - 1.6i bez drgań silnika i z cichym transportowaniem spalin? Z naszymi tłumikami proces demontażu i montażu nowego tłumika przebiegnie bez problemu, gwarantując pełną satysfakcję. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby zagwarantować maksymalne korzyści. Jesteśmy przekonani, że montaż tłumików z wymaganymi certyfikatami znacznie poprawi wygodę jazdy oraz istotnie wpłynie na jakość użytkowania auta nawet na długich, wymagających trasach. Oprócz tłumików do zaoferowania mamy kompletny zestaw wyposażenia układu wydechowego dla każdego posiadacza Citroena C4 - 1.6i.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!