Pamaku
Centrum układów wydechowych

W Twoim Alfa Romeo doszło do awarii lub uszkodzenia układu wydechowego? Potrzebujesz całej konstrukcji lub tylko jej części? W takim wypadku trafiłeś idealnie. Nasza oferta opiera się na układach wydechowych. W tym przypadku mamy przyjemność przedstawić Ci tłumiki do Alfa Romeo 156 w wersji 2.5 V6. Co ważne, są one przygotowane do montażu we wszystkich typach nadwozia tego modelu. Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę? Tłumiki dostępne są w kilku rodzajach, możesz kupić cały układ, tylko jego część środkową lub końcową. Jednak to nie wszystko - elementy zostały stworzone z odpornej na korozję, skrajne temperatury i zmienne warunki atmosferyczne stali nierdzewnej. Możesz liczyć na lata eksploatacji bez najmniejszych problemów. Jeśli takie wystąpią w okresie dwóch lat od zakupu, zgłoś się do nas! Na każdy tłumik dajemy 24 miesiące gwarancji! Sprawdź ofertę już teraz, a w razie pytań skontaktuj się z nami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!