Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Jumpy I 1.9 D (1995 - 2007) to solidny, średni pojazd dostawczy szeroko wykorzystywany zarówno przez przedsiębiorców, jak i użytkowników prywatnych. Stanowi efekt finalny projektu “eurovan” prowadzonego przez koncerny PSA. Dzięki niewielkim rozmiarom Citroen Jumpy I 1.9 D (1995 - 2007) świetnie sprawdza się chociażby w małych przedsiębiorstwach budowlanych czy przy dowożeniu towaru do ulokowanych w centrum miasta sklepów.

O żadnym samochodzie nie można jednak powiedzieć, że jest w pełni sprawny, jeśli nie ma sprawnego tłumika. W sklepie PAMAKU oferujemy różne modele tłumików końcowych i środkowych przystosowanych do modelu Jumpy I 1.9 D (1995 - 2007). Nabyć można je zarówno osobno, jak i w zestawach: środkowy + końcowy. Oferujemy też tłumiki specjalnie przystosowane do pojazdów z krótkim rozstawem osi. Wszystkie proponowane części wyprodukowane są z dobrej jakości niemieckiej stali, co gwarantuje ich niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!